Targi Wystawy Reklama

Budowa i projektowanie stoisk targowych

W dzisiejszych czasach lepszy wygląd lepiej się sprzedaje, firmy kładą więc ogromne środki na kreowanie i promowanie swojego wizerunku. Co jednak zrobić, aby mieć pewność, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto? Jak można efektywniej inwestować w promowanie się na rynkach?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm i instytucji udało nam się zebrać taki zespół specjalistów w różnych dziedzinach, wsparty wysokiej klasy sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować Państwa firmie kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektowania i wykonania zarówno szerokiej gamy produktów z zakresu reklamy Outdoor, jak i budowy stoisk targowych. 
Szanowni Państwo
Informujemy że od dnia 04.07.2017r. zmienił się adres biura oraz warsztatu. Obecnie można nas znaleźć
ul. Żytnia 6
62-081 Wysogotowo k. Poznania.

natomiast adres do korespondencji pozostaje bez zmian,
ul. Urbanowska 32/34, 60-647 Poznań

Zakres działalności

Obejmuje nie tylko ośrodki targowe w Polsce, ale również całą środkową i zachodnią Europę. Budowaliśmy stoiska w Barcelonie, Berlinie, Cannes, Dusseldorfie, Kolonii, Monachium, Paryżu i wielu innych.

Twój projekt nasza kreatywność

Dysponujesz projektem stoiska i potrzebujesz firmy, która w kompleksowy sposób zadba o jego realizacje? Zgłoś się do nas!
Zadbamy o solidne wykonanie i estetyczne wykończenie.
Dobierzemy najlepszej jakości materiały, sprawdzimy zgodność projektu z przepisami technicznymi poszczególnych ośrodków targowych, a wszystko to w rozsądnej cenie.